Nadchodzące wydarzenia:

MEHENDI dla PRZYSZŁEJ MAMY- konkurs

Drogie Przyszłe Mamy, Centrum Kultury Indyjskiej i Sportu ogłasza konkurs specjalnie dla Was. Do wygrania jest mehendi, czyli hennowe malunki na brzuszku ciążowym.

Mehendi to niezwykła sztuka malowania ciała henną. W Indiach tradycyjnie dłonie oraz stopy panny młodej malowane są henną, aby pięknie wyglądały i aby przyniosły szczęście, pomyślność i dobrobyt.

Coraz bardziej popularne w Polsce i nie tylko jest malowanie naturalną henną ciążowych brzuszków. Rytuał ten to nie tylko piękne, ozdobne wzory, ale także chwila relaksu i zapomnienia.
Zapraszamy wszystkie przyszłe mamy z widocznymi brzuszkami do wzięcia udziału w konkursie. Do wygrania bezpłatne zdobienie brzuszka naturalną, niealergizującą i pięknie pachnącą henną własnego wyrobu. Malunki hennowe wykona MehenDisign.
Jeśli chciałybyście otrzymać w prezencie hennowe malunki na brzuszku, przesyłajcie mailowo odpowiedz na pytanie: Dlaczego chciałabym mieć mehendi na brzuszku? Napisz dlaczego Ci się podoba, czy już kiedyś miałaś hennę? A może miałaś ją właśnie na brzuszku?

Odpowiedz należy przesłać do dnia 31 stycznia na adres: kontakt@cki.waw.pl

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi na początku lutego. Na malowanie będzie można umawiać się w dokodnym terminie

Zapraszamy do konkursu i życzymy powodzenia 🙂