Nadchodzące wydarzenia:

JOGA – mama i dziecko

Serdecznie zapraszamy do Centrum Kultury Indyjskiej i Sportu na zajęcia JOGA dla MAMY i DZIECKA.

JOGINI MATKA i PRAKTYKA PO PORODZIE.

Od rozpoczęcia drugiego miesiąca po porodzie możesz już wrócić na matę. Jesteś już na tyle silna, by rozpocząć praktykę jogi.
Dzięki asanom i pranayamie po porodzie szybciej wracasz do formy. Od strony fizycznej – wzmacniasz mięśnie utrzymujące kręgosłup w pionie, przywracasz prawidłowy tonus brzucha, zwężasz talię, unosisz mięśnie pośladków. Wzmacniasz mięśnie piersi, dzięki czemu pozostają jędrne, wzrasta siła Twoich ramion i nóg. Słabość stopniowo znika, a system nerwowy uspokaja się.
Joga sprawia również, że lepiej radzisz sobie z emocjami. Jesteś zdystansowana i zrelaksowana. Rozluźniona mama jest mniej podatna na stres związany z zupełnie nową sytuacją- joga po porodzie nadaje harmonię całemu macierzyństwu.
Ponadto zajęcia jogi mają wymiar społeczny. W klubie nawiązujesz znajomości z kobietami o tych samych problemach związanych z opieką nad niemowlęciem i które są na tym samym etapie życia. Joga wiąże ludzi, sprawia, że nigdy nie jesteś sama, a macierzyństwo staje się okazją do spotkania nowych ludzi. A za jakiś czas spotkacie się na matach wspólnie razem z dziećmi. I to jest dopiero podróż z jogą.

Zajęcia przeznaczone są dla mam z bobasami do 6 miesiąca.

Zajęcia prowadzi Dominika Górniaszek – specjalistka od jogi prenatalnej i jogi dla kobiet.

Zajęcia będą odbywały się w piątki w godz. 12.30-13.30.

Zapisy: kontakt@cki.waw.pl, tel. 501 708 007

ZAPRASZAMY!